logo white

O MNE

O MNE

Volám sa Daniel Očenáš som mladý slovenský dizajnér, aktuálne študujem Vysokú školu v Trnave na Fakulte masmediálnej komunikácie (FMK).

V roku 2013 som začal študovať na Strednej odbornej škole informačných technológií v obore Grafik digitálnych médií. Popri štúdiu som pracoval v malej reklamnej agentúre, kde som získal veľa skúseností a na konci štúdia som sa rozhodol začal pracovať ako Freelancer.

Každý deň spolupracujem s mediálnymi odborníkmi, kreatívcami a umelcami, ktorí ma inšpirujú pri plnení požiadaviek pre mojich klientov. Pre klientov poskytujem webové, grafické, reklamné, marketingové služby, rozvíjam a realizujem nápady s cieľom pomôcť im zviditeľniť sa, prosperovať a rásť.

Prečo to robím? Od malička som skôr „vizuálnym človekom“, ktorý sa zaujíma o dizajn, módu, reklamu a biznis. Svoju prácu milujem a snažím sa ňou aktívne pomáhať aj neziskovým organizáciám a občianskym združeniam. Som rád za každú novú zmysluplnú príležitosť a teším sa na ďalšie nové kreatívne projekty. Ak potrebujete pomôcť alebo máte záujem o spoluprácu neváhajte ma kontaktovať!

... a nezabudnite sledovať moje sociálne siete.

SKÚSENOSŤI

SKÚSENOSŤI

...kvalita, ktorú Vám viem poskytnúť

Dizajn

grafický dizajn, web dizajn, logo dizajn, tlačový dizajn... 85%

Mediálne zručnosti

adobe creative cloud, sociálne siete.. 85%

Marketing

tvorba kampane, content stratégia, analýza... 85%

Manažment

zodpovednosť, precíznosť, time management... 85%

Komunikácia

tímová práca, flexibilita, jednanie s klientom... 85%

Programovanie

WordPress iné CMS, CSS, HTML, PHP... 80%